Канадці зіпсували росіянам Новий рік

Шведи та канадці - перші півфіналісти
31 декабря 2012г. 19:34

Молодіжні збірні Швеції та Канади напряму стали півфіналістами чемпіонату світу U20, що проходить в російській Уфі. Команди Чехії, США, Росії і Швейцарії змушені будуть пройти крізь стадію чвертьфіналу.

В останній день 2012 року збірна Канади розгромила команду господарів з рахунком 4:1 (2:1, 1:0, 1:0). Авторами голів у складі збірної Канади стали Дуг Хемілтон (15-та хвилина), Марк Шайфлі (16-та), Джонатан Друїн (27-ма) і Джонатан Юбердо (60-та). Єдиний гол росіян на рахунку Микити Кучерова (18-та).

У іншому поєдинку дня хокеїсти збірної Фінляндії, поступившись команді Швеції, припинили боротьбу за медалі молодіжного чемпіонату світу, який проходить в Уфі. Зустріч завершилася з рахунком 7:4 (3:1, 2:2, 2:1) на користь шведів. У складі переможців три бали за результативність набрав Віктор Арвідссон (2+1).

У свою чергу хокеїсти чеської молоджки обіграли однолітків зі Швейцарії і тим самим гарантували собі участь в плей-офф чемпіонату світу, який проходить в ці дні в Уфі, з рахунком 4:3 (1:1, 2:0, 2:0, 1:0).

І нарешті у ще одному поєдинку ігрового дня хокеїсти збірної США розгромили команду Словаччини - 9:3 (5:2, 3:0, 1:1). По 3 очки у складі переможців набрали Вінс Трочек (2 +1), Джон Годро (2 +1) і Джим Весі (0 +3), Алекс Гальченюк забив і віддав гольову передачу.

Таким чином шведи (11 очок) та канадці (12) стали переможцями у своїх групах.