Капітан "Флориди" нинішній сезон вже завершив

На Джовановськи чекає операція

Капітан "Флорида Пантерз" Ед Джовановськи не зможе взяти участі у матчах, що залишилися в нинішньому сезоні, через операцію на стегні, яка має відбутися 5 квітня.

Про це повідомляє офіційний сайт ліги з посиланням на генерального менеджера "Пантерз" Дейла Теллона, який при цьому висловив впевненість, що 36-річний ветеран зможе допомогти команді у наступному сезоні.

"Я знаю, що Джово буде робити все можливе для повернення у гру. Це те, на що він налаштований. Я впевнений, що так і станеться. Це ніколи не буває легко, але якщо хтось здатен на це, то це Джово"
, - заявив Теллон.

Джовановський зіграв лише у п’яти з шести стартових поєдинків "Флориди" у нинішньому регулярному чемпіонаті НХЛ, після чого зазнав травми 29 січня в матчі проти "Тампа-Бей Лайтнінг". На лід він знову повернувся 16 березня в поєдинку з "Нью-Йорк Айлендерз", однак цей матч дограти не зміг.

В цілому у шести неповних матчах сезону захисник відзначився одним асистом, а його коефіцієнт корисності склав "-4". Для порівняння у 66 іграх минулого чемпіонату Джовановськи набрав 13 (3+10) балів за результативність за показника корисності "-11".

Комментарии 0

Новости партнеров
http://n130adserv.com/vast.xml?key=571d1794743ba3307184bc12cba0f4c8&zone=PRE_ROLL&vastv=3.0
Боевые искусства мира
05:00
Новости партнеров
Новости партнеров