"Кароліна" мало не втратила трьох оборонців за матч

Двоє з них змогли дограти поєдинок

Одразу троє захисників "Кароліна Харрікейнз" зазнали травм у матчі регулярного чемпіонату НХЛ з "Флорида Пантерз", який відбувся 19 березня.

Боббі Сангінетті зазнав ушкодження у першому періоді гри, коли під час зіткнення з хокеїстом суперників він дістав удар у обличчя ковзаном. Втім, оборонець "Кароліни" зміг повернутися на лід у другому періоді.

Водночас в середині другої двадцятихвилинки Джастін Фолк після зіткнення із Джеком Скіллом, шкутильгаючи вирушив до роздягальні і більше у грі не з’являвся.

А ще трохи згодом Скотті Апшелл вдарив високо піднятою ключкою Тіма Глісона, і той через кровотечу також деякий час не виходив на зміни. У свою чергу Апшелл отримав подвійний двохвилинний штраф.

Додамо, що у підсумку "Харрікейнз" удома поступилися "Пантерз" з рахунком 1:4 (0:0, 0:0, 1:4).