Касянчук допоміг "Динамо" розібратися з "Торпедо"

Хокеїст закинув шайбу і виконав два асисти
15 августа 2012г. 10:36

Форвард збірної України Костянтин Касянчук допоміг своїй новій команді, московському "Динамо", здобути перемогу над "Торпедо" з нижнього Новгорода.

Дебютний поєдинок команд в рамках Кубка губернатора Нижньогородської області, що пройшов напередодні ввечері, закінчився з рахунком 4:2 (1:0, 2:1, 1:1) на користь москвичів, повідомляє прес-служба "Динамо".

Касянчук поставив вирішальну крапку у матчі, закинувши шайбу на 60-й хвилині поєдинку. Крім того українець двічі асистував партнерам - Князєву, коли той відкрив рахунок у зустрічі, та Горовикову на 15-й хвилині гри. Ще одну шайбу у динамівців записав на свій рахунок Бабенко на 31-й хвилині зустрічі.

У складі господарів льоду відзначилися Макарос (37-а хвилина) та Галузін (55).

Відзначимо, що у серії післяматчевих буллітів, які передбачені регламентом турніру, також сильнішими виявилися хокеїсти московського "Динамо".

"Моментами мені гра сподобалася, хоча, звичайно, команда наша знаходиться під великим навантаженням. Багато в чому через це ми нещодавно поступилися "Витязю" (0:5). Але ця поразка гравців трохи струснула. Ми продовжуємо готуватися до чемпіонату, дивимося різні поєднання і якихось завдань на цей турнір ми не ставимо. Зазначу, що сьогодні ми подивилися у грі з серйозним суперником молодих гравців і виглядали вони непогано", - так прокоментував поєдинок головний тренер переможців Олег Знарок.

Відзначимо, що динамівець Михайло Анісін участі у матчі не брав, оскільки за словами Знарка, хокеїст поки набирає форму, і коли вийде на лід, не відомо.

У свою чергу наставник "Торпедо" Карі Ялонен повідомив, що Коусо та Нільссон не взяли участі у поєдинку через травми.