матч-центр
Вчера 1 1
Сейчас 0 0
Сегодня 0 0
Завтра 1 1
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 1 1
Сейчас 0 0
Сегодня 0 0
Завтра 1 1
все
важные
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей
Сегодня нет матчей
Сегодня нет важных матчей

Керівництво "Кузні" заявило про порятунок клубу

"Металург" і надалі виступатиме у КХЛ

Адміністрація міста Новокузнецька та керівництво місцевого "Металурга" виступило зі зверненням до уболівальників, у якому запевнило їх, що команда братиме участь у чемпіонаті Континентальної хокейної ліги.

"Великий хокей у Новокузнецьку, як і раніше зберігає свої позиції, керівництво клубу робить усе можливе для вирішення цього завдання. Наглядова рада на чолі з міським головою Новокузнецька В.Г.Смолего та президентом клубу, заступником Губернатора С.Н. Кузнєцовим провели велику роботу з підприємцями Новокузнецька і міст півдня Кузбасу щодо фінансової підтримки команди. На даний час така допомога команді вже виділяється. Тривають переговори з титульним спонсором "Металурга" компанією "ЄВРАЗ" про додаткове виділення коштів понад взяті на себе зобов’язання", - говориться у звернення, оприлюдненому прес-службою клубу.

Повідомляється, що всі вище перелічені заходи дозволили клубу продовжити планову роботу з комплектування ігрового складу команди, проведення навчально-тренувальних зборів та участь у передсезонних турнірах.

Крім того тренерська рада команди взяла курс на омолодження команди за рахунок вихованців СДЮСШОР "Металург".

Нагадаємо, що у червні президент новокузнецького "Металурга" Сергій Кузнєцов попросив про допомогу клубу, у якого виявилися серйозні фінансові проблеми, і заявив, що "Металург" не зможе взяти участь у чемпіонаті КХЛ, якщо не знайде додаткових джерел для фінансування і не погасить борги.

Комментарии 0

Новости партнеров
http://vast.vertamedia.com/vast-proxy/?aid=33806&content_page_url=xsport.ua&player_width=680&player_height=633&video_duration=300&cb=12345
Новости партнеров
Новости партнеров