матч-центр
Вчера 7 6
Сейчас 0 0
Сегодня 13 9
Завтра 7 4
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 7 6
Сейчас 0 0
Сегодня 13 9
Завтра 7 4
все
важные
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей
Сегодня нет матчей
Сегодня нет важных матчей

Керівництво "Кузні" заявило про порятунок клубу

"Металург" і надалі виступатиме у КХЛ

Адміністрація міста Новокузнецька та керівництво місцевого "Металурга" виступило зі зверненням до уболівальників, у якому запевнило їх, що команда братиме участь у чемпіонаті Континентальної хокейної ліги.

"Великий хокей у Новокузнецьку, як і раніше зберігає свої позиції, керівництво клубу робить усе можливе для вирішення цього завдання. Наглядова рада на чолі з міським головою Новокузнецька В.Г.Смолего та президентом клубу, заступником Губернатора С.Н. Кузнєцовим провели велику роботу з підприємцями Новокузнецька і міст півдня Кузбасу щодо фінансової підтримки команди. На даний час така допомога команді вже виділяється. Тривають переговори з титульним спонсором "Металурга" компанією "ЄВРАЗ" про додаткове виділення коштів понад взяті на себе зобов’язання", - говориться у звернення, оприлюдненому прес-службою клубу.

Повідомляється, що всі вище перелічені заходи дозволили клубу продовжити планову роботу з комплектування ігрового складу команди, проведення навчально-тренувальних зборів та участь у передсезонних турнірах.

Крім того тренерська рада команди взяла курс на омолодження команди за рахунок вихованців СДЮСШОР "Металург".

Нагадаємо, що у червні президент новокузнецького "Металурга" Сергій Кузнєцов попросив про допомогу клубу, у якого виявилися серйозні фінансові проблеми, і заявив, що "Металург" не зможе взяти участь у чемпіонаті КХЛ, якщо не знайде додаткових джерел для фінансування і не погасить борги.

Комментарии 0

Новости партнеров
http://inv-nets.admixer.net/dsp.aspx?rct=3&zone=f6c8cbbf-096b-4b28-b07e-757ff9e5f637&zoneInt=116§=111&site=111&rnd=210901299
09:30
Смешанные единоборства
Новости партнеров
Новости партнеров