матч-центр
Вчера 15 8
Сейчас 5 0
Сегодня 14 3
Завтра 13 4
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 15 8
Сейчас 5 0
Сегодня 14 3
Завтра 13 4
все
важные
Вчера не было матчей
Вчера не было важных матчей
Сегодня нет матчей
Сегодня нет важных матчей
Нет запланированных матчей на завтра
Нет важных матчей на завтра

Керівники клубів НХЛ погодились на локаут

На поступки ніхто йти не збирається

Керівники клубів НХЛ повністю підтримують позицію ліги щодо оголошення локауту у випадку, якщо нова колективна угода між гравцями та НХЛ не буде підписана до закінчення терміну дії нинішньої. Про це заявив повноважний комісар НХЛ Гері Беттмен після двогодинного засідання Ради власників клубів, що відбулася в четвер.

"Єдина зміна за останній час полягає у тому, що сьогодні ми більше двох годин говорили з керівникам клубів про ситуацію, що склалася. Я довів до їх відома нашу позицію, яку вони одностайно підтримали. Питань майже не було. Всі розуміють, що навіть короткотерміновий локаут для гравців буде більш програшним в плані фінансів, ніж наш варіант колективної угоди", - зазначив Беттмен.

Договір між НХЛ і профспілкою гравців закінчується в ніч з 15 на 16 вересня. Поки сторони не змогли домовитися про нову колективну угоду. В ході поточних переговорів ліга добивається зниження частки доходів гравців з 57% від загальної кількості до 46%, сподіваючись укласти з профспілкою шестирічний контракт, хокеїстів же такі умови не влаштовують.

Якщо нова угода не буде підписана вчасно, то Гері Беттмен офіційно оголосить локаут у НХЛ.

Видео

Комментарии 0

Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении ПРАВИЛ.
Новости партнеров
04:00
XSPORT Студия
http://inv-nets.admixer.net/dsp.aspx?rct=3&zone=c08dc240-545e-4be4-b97f-50058f51a079&zoneInt=17713§=5191&site=4482&rnd=[CACHEBUSTING]
Новости партнеров
Новости партнеров