Сейчас 4 1
Завтра 13 4

Кейн приніс перемогу "Чикаго" над "Бостоном"

Тейвз і Бержерон зазнали травм

"Чикаго Блекгоукс" знову вийшов вперед у фінальній серії Кубка Стенлі-2013, здобувши перемогу у п’ятому матчі.

Поєдинок, що відбувся 22 червня у Чикаго, завершився з рахунком 3:1 (1:0, 1:0, 1:1) на користь господарів.

Дві перші шайби (17:27, 25:13) на рахунку Патріка Кейна, який і став у підсумку першою зіркою зустрічі. Автором ще одного голу "Чикаго", вже у порожні ворота суперника, став Дейв Болланд (59:46). "Бостон" відповів єдиним влучним кидком Здено Хари (43:40).

Водночас обидві команди зазнали у матчі відчутних втрат. Так, на початку другого періоду матчу травмувався нападник "Брюїнз" Патріс Бержерон, а згодом після силового прийому захисника гостей Джонні Бойчака отримав ушкодження форвард "Блекгоукс" Джонатан Тейвз, який зумів дограти до кінця двадцятихвилинки, але після перерви на лід вже не виходив.

Рахунок у серії до чотирьох перемог тепер став 3-2 на користь "Чикаго", а наступну зустріч суперники проведуть 24 червня на льоду "Бостона".