Новость

КХЛ планує підвищити ціни на хокей

| Хоккей

Ліга похвалилася своїми прибутками

Континентальна хокейна ліга у минулому сезоні заробила на телевізійних трансляціях більше 300 мільйонів російських рублів (більше 9 мільйонів доларів). Про це повідомив віце-президент КХЛ з комерції та зовнішніх комунікацій Ілля Кочеврін.

"Я не маю права розкривати параметри наших договорів з партнерами щодо поширення нашого телевізійного продукту, але можу сказати, що, продаючи телеправа на цей сезон, ми заробили більше 300 млн. рублів", - розповів Кочеврін у інтерв’ю газеті "Ізвєстія".

За його словами, кількість абонентів платного телеканалу ліги "КХЛ-ТБ" досягла восьми мільйонів при тому, що за прогнозами КХЛ ця цифра повинна була досягти рівня 6-6,5 млн.

"Ми продаємо телеправа на показ матчів КХЛ у 26 країн світу, а починали ж з п’яти, серед них - всі хокейні та абсолютно для хокею екзотичні, як, наприклад Вірменія. Ми почали співпрацю з маркетинговою компанією Infront Sports & Media, яка буде поширювати наш продукт в країнах Азії", - похвалився віце-президент ліги.

У той же час основну частку бюджету КХЛ (70%), як і раніше, становлять надходження від спонсорів. Решта ділиться між доходами від телебачення і мерчандайзингом у пропорції 2:1. У зв’язку з цим ліга планує підвищити якість і вартість свого продукту.

Комментарии (0)
Новости партнеров