матч-центр
Вчера 2 2
Сейчас 0 0
Сегодня 1 1
Завтра 1 1
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 2 2
Сейчас 0 0
Сегодня 1 1
Завтра 1 1
все
важные

КХЛ пред’явила "Спартаку" серйозні претензії

Комісія ліги знайшла недоліки на арені

Комісія КХЛ, яка перед початком нового сезону інспектує стадіони команд-учасниць, знайшла численні недоліки на домашній арені "Спартака" - ПС "Сокольники". Клуб зобов’язаний усунути їх до початку сезону.

"На арені існує відчутна проблема, пов’язана з браком приміщень для глядачів, команд, суддів, а також місць для паркування", - йдеться у висновку КХЛ.

Однак, що конкретно не влаштовує лігу, голова комісії - керівник департаменту безпеки КХЛ Андрій Журавльов говорити відмовився.

"Недоліки, які ми знаходимо на арені, повідомляємо керівництву клубу, але не пресі. Що стосується "Спартака", то список недоліків у нього дійсно один із найбільших серед всіх клубів ліги. Але не забувайте, до початку чемпіонату КХЛ ще більше місяця. Та й на багатьох аренах є над чим працювати", - відзначив Журавльов.

І він, і керівництво "Спартака" впевнені, що клуб встигне усунути всі недоліки до початку сезону, який стартує 4 вересня.

"Ми вивчили список претензій КХЛ. Немає сумнівів у тому, що ми зуміємо до початку чемпіонату все виправити", - пообіцяв генеральний директор "Спартака" Ігор Хохлач.

За інформацією "Советского спорта", один з недоліків спартаківської арени, на який звернула увагу комісія - невелика кількість місць для журналістів. Якщо червоно-білі потраплять до плей-офф, їм доведеться розширити ложу преси до 50 місць.

Нові проблеми з ареною у "Спартака" можуть виникнути у наступному році, коли регламент ліги щодо арен стане більш жорстким. Однією з вимог до арен, яку включатиме в новий регламент, буде обов’язкова наявність у палаці спорту фойє для глядачів. Зараз його у "Сокольниках" немає, і вболівальники з вулиці відразу потрапляють на трибуни. Якщо регламент дійсно посилять, то "Спартаку" доведеться шукати нову арену. Правда, недавно керівництво клубу заявило, що вже розглядає варіанти будівництва нового стадіону на тому ж місці, де стоїть старий.

Комментарии 0

Новости партнеров
3.15
09:40
Смешанные единоборства
http://vast.vertamedia.com/vast-proxy/?aid=33806&content_page_url=xsport.ua&player_width=680&player_height=633&video_duration=300&cb=12345
Новости партнеров
Новости партнеров