матч-центр
Вчера 8 4
Сейчас 1 1
Сегодня 12 2
Завтра 5 3
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 8 4
Сейчас 1 1
Сегодня 12 2
Завтра 5 3
все
важные
Сегодня нет матчей
Сегодня нет важных матчей

КХЛ схвалила донецьку арену "Дружба"

Комісія ліги знову побувала у Донецьку

Донецька льодова арена "Дружба" відповідає технічному регламенту Континентальної хокейної ліги. Такого висновку дійшла комісія ліги за результатами чергової перевірки споруди.

Гості з Москви обійшли всю арену від службового входу до роздягалень, суддівських приміщень, глядацьких трибун та лав запасних. Інспекторів супроводжували віце-президент "Донбасу" Сергій Шакуров та директор "Дружби" Дмирто Гутевич.

Це останнє контрольне відвідування перед сезоном.

"Претензії некритичні. У першу чергу я хочу сказати, що керівництво клубу та палацу спорту провели велику роботу. Проведена реконструкція. Вже на завершальній стадії опорядження приміщення для преси. Ми задоволені тим, що відбувається. Є деякі речі, які необхідно ще зробити. Це і систему відео-гол перемістити у окреме приміщення, ну, і деякі інші деталі", - розповів директор з контролю та процедурних питань КХЛ Вадим Скоропупов.

Реконструкція "Дружби" добігає кінця. Будівельники монтують оновлений фасад, який до того ж матиме підсвітку. Вигляд спорткомплексу зміниться й завдяки розширенню приміщень на другому поверсі. Всередині арени був проведений ремонт суддівських приміщень та кімнати для допінг-контролю, ведеться обладнання місць для онлайн-трансляцій та інші роботи.

Вже 27-го серпня "Арена" відкриє двері для вболівальників, що прийдуть на матчі "Відкритого Кубку Донбасу".

Комментарии 0

Новости партнеров
3.15
http://inv-nets.admixer.net/dsp.aspx?rct=3&zone=f6c8cbbf-096b-4b28-b07e-757ff9e5f637&zoneInt=116§=111&site=111&rnd=210901299
Новости партнеров
Новости партнеров