матч-центр
Вчера 26 18
Сейчас 0 0
Сегодня 12 8
Завтра 15 6
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 26 18
Сейчас 0 0
Сегодня 12 8
Завтра 15 6
все
важные
Вчера не было матчей
Вчера не было важных матчей
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей
Сегодня нет матчей
Сегодня нет важных матчей
Нет запланированных матчей на завтра
Нет важных матчей на завтра

КХЛ схвалила донецьку арену "Дружба"

Комісія ліги знову побувала у Донецьку

Донецька льодова арена "Дружба" відповідає технічному регламенту Континентальної хокейної ліги. Такого висновку дійшла комісія ліги за результатами чергової перевірки споруди.

Гості з Москви обійшли всю арену від службового входу до роздягалень, суддівських приміщень, глядацьких трибун та лав запасних. Інспекторів супроводжували віце-президент "Донбасу" Сергій Шакуров та директор "Дружби" Дмирто Гутевич.

Це останнє контрольне відвідування перед сезоном.

"Претензії некритичні. У першу чергу я хочу сказати, що керівництво клубу та палацу спорту провели велику роботу. Проведена реконструкція. Вже на завершальній стадії опорядження приміщення для преси. Ми задоволені тим, що відбувається. Є деякі речі, які необхідно ще зробити. Це і систему відео-гол перемістити у окреме приміщення, ну, і деякі інші деталі", - розповів директор з контролю та процедурних питань КХЛ Вадим Скоропупов.

Реконструкція "Дружби" добігає кінця. Будівельники монтують оновлений фасад, який до того ж матиме підсвітку. Вигляд спорткомплексу зміниться й завдяки розширенню приміщень на другому поверсі. Всередині арени був проведений ремонт суддівських приміщень та кімнати для допінг-контролю, ведеться обладнання місць для онлайн-трансляцій та інші роботи.

Вже 27-го серпня "Арена" відкриє двері для вболівальників, що прийдуть на матчі "Відкритого Кубку Донбасу".

Комментарии 0

Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении ПРАВИЛ.
Новости партнеров
08:20
Наш теннис
http://inv-nets.admixer.net/dsp.aspx?rct=3&zone=c08dc240-545e-4be4-b97f-50058f51a079&zoneInt=17713§=5191&site=4482&rnd=[CACHEBUSTING]
До старта ХК «Донбасс» в Континентальном кубке
Новости партнеров
Видео