матч-центр
Вчера 0 0
Сейчас 0 0
Сегодня 2 2
Завтра 2 2
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 0 0
Сейчас 0 0
Сегодня 2 2
Завтра 2 2
все
важные

КХЛ відправить у Донецьк спеціальну комісію

Ліга отримала заявку від "Донбаса"

Континентальна хокейна ліга отримала заявку на вступ до ліги від донецького "Донбаса". Про це повідомив віце-президент КХЛ Володимир Шалаєв.

"На сьогоднішній день в Лізі є офіційні заяви на вступ від "Донбаса" (Донецьк), "Слована" (Братислава), а також хокейної команди з Попрада", - повідомив Шалаєв на брифінгу.

Він додав, що тепер комісії КХЛ почнуть перевірки інфраструктури та інших необхідних умов.

"На наступному тижні така комісія вже летить до Братислави. Але, я думаю, там все буде в порядку. Поїдемо потім і до Донецька. Упевнений, якщо люди змогли створити прекрасну футбольну інфраструктуру в Донецьку, то вони можуть створити і хокейну інфраструктуру. Нам треба буде дивитися на фінансові гарантії, будівництво нового палацу та спортивну складову - намітки щодо складу", - розповів віце-президент КХЛ.

Нагадаємо, у поточному сезоні в КХЛ виступали чотири іноземні команди: "Динамо" (Рига), "Динамо" (Мінськ), "Барис" (Астана) і "Лев" (Попрад).

Про намір подати заявку на вступ до КХЛ в інтерв’ю телеканалу "Хокей" 7 квітня заявив президент "Донбаса" Борис Колесніков.

Комментарии 0

Новости партнеров
3.15
http://vast.vertamedia.com/vast-proxy/?aid=33806&content_page_url=xsport.ua&player_width=680&player_height=633&video_duration=300&cb=12345
Новости партнеров
Новости партнеров