матч-центр
Вчера 7 3
Сейчас 1 0
Сегодня 13 4
Завтра 5 2
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 7 3
Сейчас 1 0
Сегодня 13 4
Завтра 5 2
все
важные
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей
Сегодня нет матчей
Сегодня нет важных матчей

КХЛ відправить у Донецьк спеціальну комісію

Ліга отримала заявку від "Донбаса"

Континентальна хокейна ліга отримала заявку на вступ до ліги від донецького "Донбаса". Про це повідомив віце-президент КХЛ Володимир Шалаєв.

"На сьогоднішній день в Лізі є офіційні заяви на вступ від "Донбаса" (Донецьк), "Слована" (Братислава), а також хокейної команди з Попрада", - повідомив Шалаєв на брифінгу.

Він додав, що тепер комісії КХЛ почнуть перевірки інфраструктури та інших необхідних умов.

"На наступному тижні така комісія вже летить до Братислави. Але, я думаю, там все буде в порядку. Поїдемо потім і до Донецька. Упевнений, якщо люди змогли створити прекрасну футбольну інфраструктуру в Донецьку, то вони можуть створити і хокейну інфраструктуру. Нам треба буде дивитися на фінансові гарантії, будівництво нового палацу та спортивну складову - намітки щодо складу", - розповів віце-президент КХЛ.

Нагадаємо, у поточному сезоні в КХЛ виступали чотири іноземні команди: "Динамо" (Рига), "Динамо" (Мінськ), "Барис" (Астана) і "Лев" (Попрад).

Про намір подати заявку на вступ до КХЛ в інтерв’ю телеканалу "Хокей" 7 квітня заявив президент "Донбаса" Борис Колесніков.

Комментарии 0

Новости партнеров
3.15
http://inv-nets.admixer.net/dsp.aspx?rct=3&zone=f6c8cbbf-096b-4b28-b07e-757ff9e5f637&zoneInt=116§=111&site=111&rnd=210901299
Новости партнеров
Новости партнеров