матч-центр
Вчера 11 4
Сейчас 0 0
Сегодня 13 6
Завтра 7 1
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 11 4
Сейчас 0 0
Сегодня 13 6
Завтра 7 1
все
важные
Вчера не было матчей
Вчера не было важных матчей
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей
Сегодня нет матчей
Сегодня нет важных матчей

КХЛ вирішила проблему "біженців" з НХЛ

Зарплати "енхаелівців" під ліміт не підпадатимуть

Зарплати гравців НХЛ, що приїдуть виступати до Континентальної хокейної ліги у випадку оголошення локауту за океаном, не буде враховуватися у стелю зарплат клубів КХЛ.

Про це говориться у положенні про порядок підписання контрактів з хокеїстами, що мають чинні угоди з клубами НХЛ, яке у вівторок затвердили в КХЛ, повідомляє прес-служба ліги.

Документ набуде чинності у разі оголошення в НХЛ локауту і буде діяти з моменту його офіційного оголошення до моменту офіційного закінчення. Положення поширюється на гравців, що мають діючі контракти з клубами НХЛ, за винятком хокеїстів з двосторонніми контрактами, на час локауту відправленими до фарм-клубів.

При цьому сума заробітної платні "енхаелівців" у клубі КХЛ не повинна перевищувати 65% від суми його зарплати, передбаченої чинним контрактом з клубом НХЛ.

"Контракти з "енхаелівцями" наші клуби повинні укладати на термін до 30 квітня майбутнього року, тобто до закінчення сезону-2012/13. При цьому в контракті обов’язково має бути пункт про його розірвання в односторонньому порядку з моменту закінчення локауту в НХЛ. Природно, компенсаційні виплати за розірвання угод не передбачаються", - повідомив віце-президент КХЛ Володимир Шалаєв.

Відзначимо, що клуби КХЛ зможуть укладати контракти не більше ніж з трьома гравцями НХЛ будь-якої національності. При цьому російські клуби КХЛ зможуть укладати контракти не більше ніж з одним легіонером.

Видео

Комментарии 0

Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении ПРАВИЛ.
Новости партнеров
08:30
Телемагазин
http://inv-nets.admixer.net/dsp.aspx?rct=3&zone=c08dc240-545e-4be4-b97f-50058f51a079&zoneInt=17713§=5191&site=4482&rnd=[CACHEBUSTING]
Новости партнеров