матч-центр
Вчера 0 0
Сейчас 0 0
Сегодня 0 0
Завтра 0 0
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 0 0
Сейчас 0 0
Сегодня 0 0
Завтра 0 0
все
важные
Вчера не было матчей
Вчера не было важных матчей
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей
Сегодня нет матчей
Сегодня нет важных матчей
Нет запланированных матчей на завтра
Нет важных матчей на завтра

КХЛ вирішила проблему "біженців" з НХЛ

Зарплати "енхаелівців" під ліміт не підпадатимуть

Зарплати гравців НХЛ, що приїдуть виступати до Континентальної хокейної ліги у випадку оголошення локауту за океаном, не буде враховуватися у стелю зарплат клубів КХЛ.

Про це говориться у положенні про порядок підписання контрактів з хокеїстами, що мають чинні угоди з клубами НХЛ, яке у вівторок затвердили в КХЛ, повідомляє прес-служба ліги.

Документ набуде чинності у разі оголошення в НХЛ локауту і буде діяти з моменту його офіційного оголошення до моменту офіційного закінчення. Положення поширюється на гравців, що мають діючі контракти з клубами НХЛ, за винятком хокеїстів з двосторонніми контрактами, на час локауту відправленими до фарм-клубів.

При цьому сума заробітної платні "енхаелівців" у клубі КХЛ не повинна перевищувати 65% від суми його зарплати, передбаченої чинним контрактом з клубом НХЛ.

"Контракти з "енхаелівцями" наші клуби повинні укладати на термін до 30 квітня майбутнього року, тобто до закінчення сезону-2012/13. При цьому в контракті обов’язково має бути пункт про його розірвання в односторонньому порядку з моменту закінчення локауту в НХЛ. Природно, компенсаційні виплати за розірвання угод не передбачаються", - повідомив віце-президент КХЛ Володимир Шалаєв.

Відзначимо, що клуби КХЛ зможуть укладати контракти не більше ніж з трьома гравцями НХЛ будь-якої національності. При цьому російські клуби КХЛ зможуть укладати контракти не більше ніж з одним легіонером.

Комментарии 0

Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении ПРАВИЛ.
Новости партнеров
http://inv-nets.admixer.net/dsp.aspx?rct=3&zone=c08dc240-545e-4be4-b97f-50058f51a079&zoneInt=17713§=5191&site=4482&rnd=[CACHEBUSTING]
Новости партнеров