КХЛ збільшить квоту легіонерів для таких як Кросбі

Медведєв пророкує розпуск профспілки гравців НХЛ

Багато гравців НХЛ хотіли б перебратися у КХЛ на час локауту у північноамериканській лізі, тому КХЛ найближчим часом дозволить командам заявити ще по одному зоряному гравцеві з-за океану понад існуючий ліміт. Про це заявив президент КХЛ Олександр Медведєв.

"Вже більше 30 наших хокеїстів приїхали, хто не грає в АХЛ. Плюс гравці зі Швеції, Фінляндії. З Північної Америки поки мало, але я знаю, що багато хто хотів би приїхати. Не виключаю того , що якщо локаут продовжиться після грудня, то ми дамо можливість заявити ще одного гравця з НХЛ, незалежно від його національності. За умови, звичайно, що це суперзірка. Якщо приїде Кросбі, то наша ліга від цього тільки виграє"
, - вважає Медведєв.

Він також розповів, що на його думку, розбіжності в позиціях між НХЛ та профспілкою гравців щодо нової колективної угоди дуже істотні, і ситуація складається таким чином, що профспілка гравців може бути розпущена, що спричинить повне скасування сезону в НХЛ.

"Ми не бажаємо зла іншій лізі. Більш того, ми як і раніше сподіваємося, що будемо співпрацювати і розвивати хокей по обидва боки океану. Я перебуваю в постійному контакті з главою профспілки Доном Фером, він мені розповідає про те, які є проблеми. Поки розбіжності ще дуже великі, не випадково скасовані матчі до 14 грудня і "Матч усіх зірок". І навіть ведеться розмова про те, щоб розпустити профспілку гравців. Це буде означати, що сезону в НХЛ не буде"
, - наголосив керівник КХЛ.

Нагадаємо, локаут у НХЛ триває з 16 вересня, коли збіг термін дії колективної угоди між лігою та гравцями, а компромісу щодо нової досягнути не вдалося.

 НХЛ вже офіційно оголосила про скасування "Матчу зірок-2013", який був запланований на 26-27 січня у Коламбусі і про продовження локауту як мінімум до 14 грудня.

Комментарии 0

Новости партнеров
http://inv-nets.admixer.net/dsp.aspx?rct=3&zone=f6c8cbbf-096b-4b28-b07e-757ff9e5f637&zoneInt=116§=111&site=111&rnd=210901299
Новости партнеров
Новости партнеров