Сегодня 1 1
Завтра 6 0

Клеслу покарали за грубість проти Халіщука

Хокеїста дискваліфікували на одну гру

Захисник клубу "Фінікс Койотс" Ростислав Клесла дискваліфікований на один матч за поштовх на борт форварда "Нешвілл Предаторз" Метта Халіщука в четвертому матчі серії плей-офф півфіналу Західної конференції НХЛ.

Клесла на 7-й хвилині першого періоду штовхнув на борт нападника "хижаків" Метта Халіщука, за що отримав двохвилинний штраф. Халіщук після проведеного проти нього силового прийому зумів продовжити гру.

Четверта зустріч, що пройшла у Нешвіллі, закінчилася з рахунком 1:0 (1:0, 0:0, 0:0) на користь гостей. "Фінікс" після чотирьох матчів веде у серії з рахунком 3-1.