матч-центр
Вчера 13 6
Сейчас 1 0
Сегодня 7 1
Завтра 10 6
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 13 6
Сейчас 1 0
Сегодня 7 1
Завтра 10 6
все
важные
Вчера не было матчей
Вчера не было важных матчей
Нет запланированных матчей на завтра
Нет важных матчей на завтра

Клуби КХЛ готуються до перерозподілу прибутків ліги

Керівництво хоче збільшити свою роль в керуванні лігою

Клуби Континентальної хокейної ліги готуються збільшити свою роль в управлінні лігою і частку прибутків від її діяльності. Про це " Ізвєстіям" повідомив член ради директорів КХЛ, генеральний менеджер магнітогорського "Металурга" Геннадій Величкін.

"Настав такий час, коли фінансовий потік повинен піти і в клуби. Це вже зовсім інший рівень інтересу і фінансових вкладень. Сьогодні вже є конкуренція телеканалів за право володіти правами на показ наших матчів. Але поки всі фінанси йдуть у лігу. І на раді директорів було заявлено, що ми вийшли на такий етап розвитку, що повинні, якомога більше залучати до безпосереднього управління лігою представників клубів" - зауважив Величкін.

За його словами, клуби незадоволені тим, що їм не дістається нічого від реклами, якою ліга зайняла 60% площі на аренах, та від продажу прав на телетрансляції. Він підкреслив, що з цим всі погодилися - і керівництво ліги, і її президент Олександр Медведєв.

"Невдовзі кожен клуб підготує своє бачення розвитку. Сьогодні всі структури управління лігою сформовані, і треба провести корекцію в принципах роботи і розподілі всіх матеріальних благ, прибутків, які в принципі-то створюють клуби", - зазначив Величкін.

Щоб визначити, які саме рішення мають бути прийняті, голова ради директорів КХЛ Геннадій Тимченко запропонував провести в грудні збори керівництва ліги і власників клубів.

Видео

Комментарии 0

Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении ПРАВИЛ.
Новости партнеров
http://inv-nets.admixer.net/dsp.aspx?rct=3&zone=c08dc240-545e-4be4-b97f-50058f51a079&zoneInt=17713§=5191&site=4482&rnd=[CACHEBUSTING]
Новости партнеров