матч-центр
Вчера 1 1
Сейчас 0 0
Сегодня 0 0
Завтра 1 1
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 1 1
Сейчас 0 0
Сегодня 0 0
Завтра 1 1
все
важные
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей
Сегодня нет матчей
Сегодня нет важных матчей

Клуби КХЛ готуються до перерозподілу прибутків ліги

Керівництво хоче збільшити свою роль в керуванні лігою

Клуби Континентальної хокейної ліги готуються збільшити свою роль в управлінні лігою і частку прибутків від її діяльності. Про це " Ізвєстіям" повідомив член ради директорів КХЛ, генеральний менеджер магнітогорського "Металурга" Геннадій Величкін.

"Настав такий час, коли фінансовий потік повинен піти і в клуби. Це вже зовсім інший рівень інтересу і фінансових вкладень. Сьогодні вже є конкуренція телеканалів за право володіти правами на показ наших матчів. Але поки всі фінанси йдуть у лігу. І на раді директорів було заявлено, що ми вийшли на такий етап розвитку, що повинні, якомога більше залучати до безпосереднього управління лігою представників клубів" - зауважив Величкін.

За його словами, клуби незадоволені тим, що їм не дістається нічого від реклами, якою ліга зайняла 60% площі на аренах, та від продажу прав на телетрансляції. Він підкреслив, що з цим всі погодилися - і керівництво ліги, і її президент Олександр Медведєв.

"Невдовзі кожен клуб підготує своє бачення розвитку. Сьогодні всі структури управління лігою сформовані, і треба провести корекцію в принципах роботи і розподілі всіх матеріальних благ, прибутків, які в принципі-то створюють клуби", - зазначив Величкін.

Щоб визначити, які саме рішення мають бути прийняті, голова ради директорів КХЛ Геннадій Тимченко запропонував провести в грудні збори керівництва ліги і власників клубів.

Комментарии 0

Новости партнеров
14:00
Наша рыбалка
http://n161adserv.com/vast.xml?key=733a4eb84f74cedf5c3b8162db2fd613&vastv=3.0
Новости партнеров
Новости партнеров