Колорадо Евеланш - Кароліна Харрікейнз 4:3

Колорадо Евеланш після затяжної серії поразок вдруге поспіль перемагає.

Жертвою "Лавин" стала найслабша команда Сходу - Кароліна Харікейнз. Щоправда здолати її вдалося лише у додатковий час.

Починалася гра для денверців зовсім не оптимістично – перший період завершився за переваги гостей – 2:1. Та перерва пішла на користь "Лавинам". Вже через три хвилини після старту другого періоду Мілан Гейдук вразив порожній кут воріт "Ураганів" 2:2. В ігровому відрізку команди ще раз обмінялися голами і рахунок став 3:3. Суперники в заключній третині відверто відпочивали. А в овертаймі за дві секунди до кінця Райан О’Райлі шаленим кидком подарував перемогу Колорадо. 4:3.