"Колорадо" повернулось у зону плей-офф

Команда обіграла "Анагайм"

"Колорадо Евеланш" повертає 8-му позицію у Західній конференції. "Лавини" здобули вольову перемогу над "качками" з Анагайму.

Домашній поєдинок для "Колорадо" зі старту складався доволі вдало. "Лавини" розпочали гру на високих швидкостях і всередині першого періоду відкрили рахунок. Джеймі Макгін продемонстрував, як майстерно йому вдаються кистьові кидки – 1:0.

У другому ігровому відрізку "качки полетіли" відіграватися. Однак, чудова гра Семена Варламова руйнувала всі намагання гостей поновити рівновагу. 26 кидків відбив страж воріт "Евеланш" і пропустив лише за 2 секунди до кінця другого періоду. Пробити російського голкіпера вдалося Франсуа Бушеміну - 1:1.

То ж в заключній двадцятихвилинці командам довелося розпочинати все спочатку. На влучний кидок Кевіна Портера взяттям воріт відповів Теему Селянне – 2:2.

Гра дійшла до овертайму, у якому ефектну крапку поставив Габріель Ландескоґ. Свій перший шанс завершити гру швед змарнував, зате другим скористався сповна. В підсумку 3:2.