матч-центр
Вчера 7 3
Сейчас 6 2
Сегодня 12 5
Завтра 12 0
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 7 3
Сейчас 6 2
Сегодня 12 5
Завтра 12 0
все
важные
Сегодня нет матчей
Сегодня нет важных матчей

Комаров до "Динамо" не повернеться

Фін готовий грати у фарм-клубах

Екс-нападник московського "Динамо" Лео Комаров, який влітку перебрався до Північної Америки, підписавши контракт з "Торонто", у разі локауту в НХЛ не планує повертатися у московське "Динамо", а гратиме в АХЛ.

"Деякі хлопці якраз з АХЛ до НХЛ і потрапляли. Потрібно працювати, щоб закріпитися в основній команді. Просто так в НХЛ тільки зірки потрапляють. Мене ж кликали у "Торонто"вже кілька разів. Зараз, коли ми виграли Кубок Гагаріна, я сказав наставнику "Динамо" Олегу Знароку, що є можливість поїхати спробувати свої сили у НХЛ. На що він мені відповів, що якщо там раптом не складеться, я можу повернутися до "Динамо". Крім цієї команди ніякі інші пропозиції розглядати не стану", - наголосив хокеїст.

Комаров  готовий торувати собі шлях до основи "Торонто" через фарм-клуби, адже, на його думку, до першої команди одразу потрапляють лише зірки. Фін же готовий у Канаді починати все з нуля і викладатися в команді на всі сто.

"Загалом, треба просто як слід тренуватися, грати і пробиватися. А який стиль пропагує "Торонто", я навіть не знаю. Якщо чесно, мені без різниці. Як тренер скаже, так грати і буду", - заявив Комаров.

Комментарии 0

Новости партнеров
http://inv-nets.admixer.net/dsp.aspx?rct=3&zone=f6c8cbbf-096b-4b28-b07e-757ff9e5f637&zoneInt=116§=111&site=111&rnd=210901299
Новости партнеров