Сегодня 9 6
Завтра 8 8

"Компаньйон" дотиснув "Беркут" у відновленому матчі

"Нафтогазівці" довели зустріч до перемоги

У відновленому матчі регулярного чемпіонату ПХЛ між столичними командами "Компаньйон-Нафтогаз" та "Беркут" перемогу святкували підопічні Олександра Сеуканда.

Матч, що пройшов 29 вересня на арені АТЕК, завершився з підсумковим рахунком 4:2 (2:0, 0:1, 2:1).

У складі "Компаньйону" крім Владислава Бризгалова та Олексія Вінокурова, які відзначилися ще у минулому матчі, шайби до свого активу записали Роман Твердов (47-а хвилина) та Євген Кривомаз (60). "Беркут" відповів голами Максима Осіпова (39) та Андрія Міхнова (45).

Нагадаємо, що поєдинок між цими командами, який проходив 27 вересня, було зупинено з технічних причин. Проведенню зустрічі завадив туман, що утворився на майданчику. СДК ухвалив рішення дограти матч 29 вересня вкиданням з центра поля за 7 хв. 29 сек. до завершення першого періоду у стартових складах 5х3.