"Компаньйон" не віддав "Беркуту" перемогу

Але одне очко втратив

"Компаньйон-Нафтогаз" вийшов переможцем у столичному дербі з "Беркутом".

У домашньому для "Беркута" матчі регулярного чемпіонату ПХЛ, що відбувся 12 лютого, ця команда за булітами поступилася з рахунком 3:4 Б (0:2, 0:1, 3:0, 0:0, 0:1).

У складі переможців, які на початку другого періоду вже вели у три шайби, голами відзначились Глібов (02:16), Тврдонь (08:43) та Ромащенко (26:20).

Волчеку (43:23) та Недоросту (52:44, 59:24) вдалося зрівняти рахунок, перевівши гру у овертайм, який не виявив переможця.

А у серії післяматчевих булітів сильнішими виявилися хокеїсти "Компаньйона". Переможний штрафний кидок виконав Павло Борисенко.

"Нафтогазівці" завдяки здобутим двом очками зміцнили свою другу позицію у чемпіонаті (58 балів). "Беркут" продовжує лідирувати з 77 очками.