Завтра 1

"Компаньйон" не залишив шансів "Донбасу-2"

"Нафтогазівці" взяли реванш за минулу поразку
04 декабря 2012г. 21:18

Столичний "Компаньйон-Нафтогаз" здобув впевнену перемогу над чинним чемпіоном України донецьким "Донбасом-2".

Матч чемпіонату ПХЛ, що пройшов 4 грудня на київській арені АТЕК, завершився з рахунком 5:1 (1:0, 3:1, 1:0) на користь господарів.

Перемогу їм забезпечив хет-трик Владислава Бризгалова, який зумів відзначитись по разу у кожному періоді (2-га, 22-га та 47-ма хвилини), а також голи Романа Тврдона (22-га) та Романа Малова (40-ва).

Єдину шайбу гостей на перших же секундах другого періоду закинув Євген Соловйов.

Ця перемога дозволила "Компаньйону" піднятися з п’ятої на третю сходинку чемпіонату України. У підопічних Олександра Сеуканда наразі 36 очок. "Донбас-2" 35 набраними балами опустився на четвертий рядок у турнірній таблиці.

Нагадаємо, що попередній матч цих двох суперників, який відбувся 2 грудня, закінчився перемогою донецької команди з рахунком 3:2.