Сейчас 4 2
Завтра 19 0

Київське дербі закінчилося бійкою (відео)

"Компаньйон" програв "Соколу" обидва матчі

Форвард "Сокола" Сергій Харченко приніс перемогу своїй команді у другому матчі столичного дербі з "Компаньйон-Нафтогазом".

Поєдинок, що відбувся у броварському "Терміналі" на День незалежності України, закінчився з мінімальним рахунком 1:0 (0:0; 1:0; 0:0). Єдину і переможну шайбу Харченко закинув на 30-й хвилині поєдинку.

Матч вийшов хоч і тренувальний, але наближений до "бойових" умов. На останніх хвилинах поєдинку хокеїсти навіть влаштували бійку.

Нагадаємо, що у попередньому матчі цих двох команд, який відбувся 22 серпня у Вінниці, перемогу також здобув "Сокіл", який обіграв "Компаньйон" так само з різницею у одну шайбу (3:2).