Вчера 3

"Компаньйон" під час перерви розгромив "Білий Барс"

Аутсайдери ПХЛ зіграли товариську гру
08 ноября 2012г. 16:13

У Києві відбувся товариський матч між місцевим "Компаньйон-Нафтогазом" та "Білим Барсом" з Білої Церкви. Гра закінчилася розгромом команди з Київщини – 10:2.

Хоча перший період не віщував такого великого рахунку, він видався дуже напруженим. Відкрили рахунок господарі, шайбу на свій рахунок записав Вінокуров, та за дві хвилини до закінчення  періоду Кручінін зрівняв рахунок. Але "Компаньйон" стараннями Тврдона знову досяг переваги. Отож, 2:1 і команди пішли на перерву.

Різниця у класі між командами далась взнаки вже у другому періоді. Полушин та Глєбов зробили рахунок 4:1, і хоча Лаврик зумів скоротити відрив 4:2, та "Компаньйон" вже було не зупинити. Шталс і Малов довели рахунок до 6:2.

Ну, а у третій двадцятихвилинці сили залишили гравців "Білого Барса", а "Компаньйон" продовжував атакувати.  Тврдон, Заблодовський, Дзюбенко та Глєбов довели рахунок до розгромного.

Нагадаємо, що "Компаньйон" посідає шосте місце в турнірній таблиці, маючи в активі 22 пункти. А от "Білий Барс" - справжній аутсайдер чемпіонату: 16 матчів і лише три очки.  Додамо, що нині у чемпіонаті ПХЛ пауза, пов’язана з виступами збірних, а найближчі матчі у регулярці відбудуться 14 та 15 листопада.