"Компаньйон" стартує з перемоги над "Барсом"

Харитонов пропускає 4 шайби

Столичний "Компаньйон-Нафтогаз" стартував у новому сезоні ПХЛ з впевненої перемоги над "Білим Барсом".

Матч цих команд, що пройшов 12 вересня на київській арені АТЕК, закінчився з рахунком 4:1 (3:1, 0:0, 1:0) на користь господарів майданчика.

У складі переможців закинутими шайбами відзначилися Олексій Вінокуров (8-ма хвилина), Ігор Слюсарь (12), Руслан Ромащенко (12) та Віктор Шаритон (45). Єдиний гол "Барса" на рахунку Олександра Нікульникова - на 15-й хвилині гостям вдалося реалізували чисельну перевагу.

Детальну статистику цього поєдинку ви можете переглянути тут.

Відзначимо, що напередодні у матчі-відкритті чемпіонату "Донбас" переграв "Сокіл" з рахунком 4:0.