Вчера 12 6
Завтра 14 0

"Компаньйон" в овертаймі дотиснув "Сокіл"

Переможний гол на рахунку Малова

Віце-чемпіон України київський "Сокіл" в овертаймі матчу регулярного чемпіонату ПХЛ програв столичному "Компаньйон-Нафтогазу".

Поєдинок, що пройшов 14 листопада на арені АТЕК, завершився з рахунком 4:3ОТ (1:0, 1:2, 1:1, 1:0) на користь господарів.

Шайби у складі "Сокола" закинули Вадим Шахрайчук (28-ма хвилина), Юрій Петранговський (30-та) і Сергій Черненко (53-тя). За "Компаньйон" відзначилися Денис Заблудовський (3-я), Віталій Гаврилюк (27-ма), Андрій Глєбов (48-ма), а переможний кидок на рахунку Романа Малова (62-га).

Таким чином, "Компаньйон" набирає 24 очки, втім залишається на п’ятій сходинці турнірної таблиці. "Сокіл", - другий.