"Компаньйон" відправив у ворота "Барса" 7 шайб

Кияни знову нищать своїх гостей

Столичний "Компаньйон-Нафтогаз" вдруге поспіль з великим рахунком обіграв одного з аутсайдерів минулорічної першості клуб "Білий Барс".

Другий матч цих команд, що пройшов у п’ятницю на домашній арені "нафтогазівців" АТЕК, закінчився з рахунком 7:1 (2:0, 1:1, 4:0) на користь господарів. Ворота Олександра Котова вражали Євген Кривомаз (12-та хвилина), Павло Борисенко (12, 44), Роман Тврдон (26), Армандс Берзіньш (44), Євген Курілін (57) та Віктор Шаритон (59).

Єдину шайбу "Білого Барса" на 38-й хвилині закинув капітан команди Віталій Литвиненко, реалізувавши чисельну перевагу.

Нагадаємо, що у першому поєдинку двох команд, який відбувся два дні тому, перемогу також святкували кияни, але з більш скромним рахунком 4:1.