"Компаньйон" вирвав перемогу у "Могильова"

Новачки команди відзначились голами

Київський "Компаньйон-Нафтогаз" здобув перемогу над клубом ВЧБ "Могильовом" у першому спаринговому поєдинку в рамках підготовки до нового сезону.

Матч, що відбувся напередодні у білоруському Жлобині, закінчився з рахунком 3:2 (0:1, 2:1, 1:0) на користь української команди, повідомляє прес-служба "нафтогазівців".

По ходу зустрічі поступаючись 0:2, підопічні Олександра Сеуканда спочатку зрівняли, а за кілька хвилин до кінця гри вийшли уперед, встановивши остаточних рахунок у матчі. У складі "Компаньйона" шайби на рахунку Павла Борисенка (21-ша хвилина), Шталса (27), Заводовського (57). У суперника киян голами відзначились Романов (13) та Мотигулін (21).

У четвер "Компаньйон" зіграє другий спаринг проти місцевого "Металурга".