матч-центр
Вчера 2 2
Сейчас 2 2
Сегодня 2 2
Завтра 3 3
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 2 2
Сейчас 2 2
Сегодня 2 2
Завтра 3 3
все
важные

"Компаньйон" зіграє у плей-оф на АТЕКу

"Донбас" і "Беркут" розсудять іноземці

29 лютого матчем у Броварах між "Соколом" та "Компаньйон-Нафтогазом" стартує плей-оф Професіональної хокейної ліги. В іншій півфінальній серії зіграють "Донбас-2" та "Беркут".

Генеральний директор ПХЛ Юрій Загородній на прес-конференції, присвяченій початку вирішальної частини сезону, підтвердив, що "Компаньйону" все ж таки дозволили проводити домашні матчі плей-оф на арені АТЕК, стан якої викликав багато нарікань.

"Спочатку ми не розглядали питання, щоб "Компаньйон" грав плей-оф на АТЕКу. У нас відбулася розмова з керівництвом хокейного клубу "Компаньйон": якщо ви хочете приймати домашні матчі на своїй арені, на АТЕКу, наведіть там порядок. Я знаю, що "Компаньйон" дуже активно всі ці дні працював для того, щоб відвоювати право грати на АТЕКу домашні матчі півфінальної серії плей-оф", - розповів Загородній.

Матчі серії "Донбас" - "Беркут", яка стартує 1 березня у Донецьку, за обопільним бажанням суперників обслуговуватимуть іноземні рефері - шведські або фінські.

Півфінальні серії триватимуть до 4-х перемог.

Протистояння учасників малого плей-оф, де гратимуть команди, які посіли місця з 5-го по 8-ме, складатимуться з двох поєдинків. Коли почнуться серії допоки невідомо. Деякі команди взагалі були проти проведення втішного плей-оф, який вимагатиме додаткових витрат. Найбільш нужденним - "Вінницьким Гайдамакам" - допоможуть з обласного бюджету. "Білий Барс" підтримає новий спонсор.

Також Загородній розповів, що вже в наступному чемпіонаті ПХЛ напевне гратимуть 10 команд. Потенційними дебютантами є клуби з Дніпропетровська та Херсона.

Комментарии 0

Новости партнеров
3.15
http://n161adserv.com/vast.xml?key=733a4eb84f74cedf5c3b8162db2fd613&vastv=3.0
Новости партнеров
Новости партнеров