Сейчас 2 1
Завтра 16 4

"Королі" подвоїли свою перевагу над "Сент-Луїсом"

Після першого періоду вони вели 4:0

"Лос-Анджелес Кінґз" виграли у "Сент-Луїс Блюз" другий гостьовий матч поспіль і повели у чвертьфінальній серії плей-офф НХЛ (2-0).

Зустріч, що пройшла у Сент-Луїсі в понеділок, завершилася з рахунком 5:2. Господарі, які грали без провідного захисника Алекса Пьетранжело, "горіли" після першого періоду, пропустивши чотири шайби поспіль.

У складі "Кінгз" дублем відзначився Анже Копітар, три гольові передачі віддав капітан Дастін Браун, по 2 очки набрали Майк Річардс, Джастін Вільямс і Дастін Пеннер. Форвард "Сент-Луїса" Девід Бекіс асистував Метту Д’Агостіно і Енді Макдональд.

Гра вийшла вельми грубою: команди на двох набрали понад 100 штрафних хвилин.

Третя гра серії пройде на льоду "Кінгз" 3 травня.