Вчера 12 5
Завтра 11 5

"Королі" розпочали серію з перемоги у Сент-Луїсі

"Сент-Луїс" втратив П’єтранджелло

"Лос-Анджелес Кінґз" здобули перемогу над "Сент-Луїс Блюз" у першому матчі серії півфіналу Західної конференції НХЛ.

Зустріч, що проходила на льоду "Сент-Луїсу", закінчилася з рахунком 3:1 на користь гостей.

Відкрив рахунок у поєдинку Девід Бейкс. Втім, втримати мінімальну перевагу до кінця першого періоду хокеїстам "Сент-Луїса" не вдалося. За 7 хвилин паритет поновив В’ячеслав Войнов.

У другій двадцятихвилинці команди доволі вдало руйнували атаки одна одної. Відзначитися вдалося "королям" у меншості. Метт Грін встиг на добивання після кидка Дастіна Брауна і рахунок став 2:1 на користь "Лос-Анджелеса".

У третій двадцятихвилинці з рядів "Сент-Луїса" вибув один з провідних захисників – Алекс П’єтранджелло, який постраждав від силового прийому. А за 15 секунд до фінальної сирени господарі майданчика пропустили шайбу вже у порожні ворота.

Таким чином, "Кінгз" вийшли вперед у серії. Наступний матч протистояння пройде 30 квітня знову в Сент-Луїсі, а потім серія переїде до Каліфорнії.