Завтра 4

"Королі" вибили з Кубка Стенлі переможця регулярки

"Ванкувер" програє удома і вибуває зі змагань
23 апреля 2012г. 09:16

У п’ятому матчі серії першого раунду плей-офф "Лос-Анджелес Кінґз" в овертаймі переграв "Ванкувер Кенакс" (2:1) на чужому майданчику і вийшов у другий раунд Кубка Стенлі.

Господарі першими зуміли відкрити рахунок. Відзначився Хенрік Седін з передачі свого брата Даніеля Седіна і Дена Хемьюса. Відігратися гості змогли лише в третьому періоді. Точний кидок на рахунку Бреда Річардсона з передачі Дрю Дауті.

Для того щоб вийти удругий раунд плей-офф "Лос-Анджелесу" знадобилося лише 4 хвилини овертайму. Не використавши три моменти біля воріт Корі Шнайдера, з четвертої спроби гості таки зуміли переграти американського воротаря. Переможний гол на рахунку Джарет Стола.

Нагадаємо, "Ванкувер" став переможцем регулярного чемпіонату НХЛ у поточному сезоні.