Сейчас 3 1
Завтра 10 4

Костіцина та Зайцева покарали на два матчі

Білорусу дався взнаки другий матч-штраф

Нападник "Трактора" Андрій Костіцин та захисник "Сибіру" Микита Зайцев дискваліфіковані кожен на два матчі, повідомляє офіційний сайт КХЛ.

Зокрема Костіцин був вилучений до кінця гри за атаку суперника у голову в матчі проти братиславського "Слована", що відбувся 8 січня. Спортивно-дисциплінарний комітет ліги вирішив залишити без змін великий плюс автоматично дисциплінарний до кінця гри штраф (5+20 хвилин), накладений на білоруського нападника, а крім того покарав його додатковою дискваліфікацією на одну гру.

Водночас, оскільки для Костіцина видалення до кінця гри вже стало другим у чемпіонаті, то він автоматично має пропустити ще один поєдинок КХЛ. Таким чином, його дискваліфікація складе два матчі.

Зайцев у матчі "Сибір" - "Барис", що відбувся 9 січня, перед бійкою з нападаючим астанинців Вадимом Краснослободцевим, вдарив суперника ключкою в голову. За що ліга вирішила покарати його двоматчевою дискваліфікацією. По ходу зустрічі арбітри наклали на захисника великий плюс дисциплінарний до кінця гри штраф (5+20 хвилин).