матч-центр
Вчера 2 2
Сейчас 0 0
Сегодня 2 2
Завтра 3 3
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 2 2
Сейчас 0 0
Сегодня 2 2
Завтра 3 3
все
важные
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей

Ковальчук творив дива у матчі проти "Філадельфії"

Російський форвард став зіркою матчу

Російський форвард "Нью-Джерсі Девілз" Ілля Ковальчук знову був найкориснішим у матчі – цього разу проти "Філадельфія Флайєрз". Кові не раз засмутив співвітчизника – воротаря "льотчиків" Сергія Бобровського.

Саме Бобровський вийшов на лід у протистоянні. Наставник "Флаєрз" Пітер Лавіоллет вирішив дати відпочити основному кіперу – Іллі Бризгалову і, певне, пошкодував про своє рішення.

Бобровський, який не грав з 18-го лютого пропустив аж 4 шайби. Сухими ворота йому вдалося втримати лише до кінця першої двадцятихвилинки – з передачі Ковальчука та Кларксона Партік Еліаш відкриває лік шайбам.

У другому періоді команди не закидали. А в заключній двадцятихвилинці Клод Жиру уже на 16-й секунді зрівняв рахунок. "Дияволи" розізлилися і ще тричі засмутили Бобровського. Антон Волченков, Ілля Ковальчук та Зак Парізе зробили рахунок остаточним – 4:1.

Кові, асистувавши і Волченкову, заробив у грі три пункти та став першою зіркою матчу. Форвард наздогнав у перегонах бомбардирів ліги Філа Кессела з "Торонто". В обох по 71 пункту.

Комментарии 0

Новости партнеров
3.15
00:00
Спорт на пилоне. Ukrainian Pole Sport Championship
http://n161adserv.com/vast.xml?key=733a4eb84f74cedf5c3b8162db2fd613&vastv=3.0
Новости партнеров
Новости партнеров