Сейчас 1

Кравець: Варто було інколи зіграти простіше

"Донбас" заслужив перемогу над СКА
28 ноября 2012г. 23:38

СКА у матчі з "Донбасом" виконав поставлені завдання, однак, на жаль, шайба не йшла у ворота донецької команди. Про це на післяматчевій прес-конференції заявив виконуючий обов’язки головного тренера СКА Михайло Кравець.

"

Як ми й очікували, команда "Донбас" грає вдома здорово, дуже активно, дуже агресивно. На жаль, у другому періоді ми не змогли стримати їх хороші швидкі контратаки, втрачали гравців, але це була наша проблема впродовж цього сезону. Гра вийшла цікавою, була хороша боротьба, були красиві голи, команди добре грали у більшості. Наші гравці виконали завдання - кидати якомога більше по воротах, але, на жаль, шайба так і не зайшла. Було багато моментів у третьому періоді, але деяким гравцям потрібно кидати по воротах, а не шукати, кому віддати передачу. Варто було в якихось моментах зіграти простіше
", - підкреслив Кравець.

Також тренер визнав, що "Донбас" удома показує зовсім інший хокей, ніж у виїзних матчах.

"

Розмов у нашій команді щодо минулого матчу у Пітері не було. Було сказано, що "Донбас" вдома інший. Це було видно у матчах з "Ак Барсом", "Салаватом Юлаєвим". До цього у команди з Донецька були хороші серії. Сьогодні команда вийшла налаштованою і виконувала усе, що потрібно
", - додав Кравець.

Нагадаємо, що у сьогоднішньому матчі регулярного чемпіонату КХЛ СКА на виїзді поступився "Донбасу" з рахунком 2:3.