матч-центр
Вчера 0 0
Сейчас 0 0
Сегодня 1 1
Завтра 0 0
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 0 0
Сейчас 0 0
Сегодня 1 1
Завтра 0 0
все
важные
Вчера не было матчей
Вчера не было важных матчей
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей
Нет запланированных матчей на завтра
Нет важных матчей на завтра

Крикунов: В України як такої збірної немає

Українці казахам - не конкуренти

Головний збірної Казахстану Володимир Крикунов сумнівається, що його команді доведеться змагатися за олімпійську ліцензію з національною командою України.

"Ну, ще не факт, що там Україна буде. В України як такої збірної немає, вони взагалі кудись випали. Але якщо там буде Угорщина, то це теж непроста команда, теж може піднести сюрприз. А інші дві команди: дуже сильна команда Латвії зараз, я вважаю, але на сьогоднішній день і Франція неслабка. 10 осіб натуралізувати, дали паспорти - у них це просто. Вони взяли з франкомовних регіонів Канади і все. Тому важко буде. Але всім буде важко, не тільки нам. І Латвії, і Франції - усім", - заявив Крикунов виданню vesti.kz.

Нагадаємо, що 8-11 листопада у Києві відбудеться передкваліфікаційний турнір на Олімпійські ігри-2014, де українці позмагаються з командами Польщі, Естонії та Іспанії.

Після цього переможець київської групи у лютому в Ризі побореться за путівку до Сочі зі збірними Казахстану, Латвії та Франції.

Комментарии 0

Новости партнеров
00:00
Танцы на пилоне. Pole Performance International
http://vast.vertamedia.com/vast-proxy/?aid=33806&content_page_url=xsport.ua&player_width=680&player_height=633&video_duration=300&cb=12345
Новости партнеров
Новости партнеров