матч-центр
Вчера 8 4
Сейчас 0 0
Сегодня 12 2
Завтра 5 1
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 8 4
Сейчас 0 0
Сегодня 12 2
Завтра 5 1
все
важные
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей
Сегодня нет матчей
Сегодня нет важных матчей

"Крижинка" відзначила свій ювілей перемогою

Першій українській хокейній школі - 40 років

"Крижинці" - 40! Саме стільки вже працює найперша хокейна школа в Україні.

За цей час спортивний заклад встиг випустити у світ багато видатних гравців. Олександр Годинюк, Дмитро Христич, Анатолій Хоменко, Олексій Житник - всі вони колись починали займатися хокеєм саме у "Крижинці". Зараз тут виховують вже нові таланти.

На честь ювілею цієї хокейної школи у Києві на льодовій арені АТЕК був проведений міжнародний дитячий турнір. Окрім столичних "Крижинки" і "Сокола", участь у змаганнях взяли білоруський "Кобрин", російський "Ліпецьк" і молдовська "Аквіла". Віковий ценз для участі у Турнірі склав дев’ять років. Для юних хокеїстів та їх батьків навіть далека дорога до Києва не зіпсувала свята.

Молдавські хокеїсти на цьому турнірі посіли лише четверте місце. А от за перемогу у фіналі змагань боролася хокейна команда "Кобрин" і господарі - "Крижинка". Дуель вийшла напруженою, на кожен гол українців, гості відповідали своїм результативним кидком. Проте у підсумку, винуватці свята таки здолали опонентів з Білорусі - 5:3. А кращим гравцем команди став Данило Коржилецький, який у поєдинку виділявся не по-дитячому технічною грою.

Отже, "Крижинка" перемагає в турнірі, приуроченому своєму власному ювілею. Детальніше про змагання і святкування ювілею хокейної школи "Крижинка" ви зможете дізнатися у вівторок у програмі "Тиждень хокею".

Комментарии 0

Новости партнеров
3.15
http://inv-nets.admixer.net/dsp.aspx?rct=3&zone=f6c8cbbf-096b-4b28-b07e-757ff9e5f637&zoneInt=116§=111&site=111&rnd=210901299
09:30
Смешанные единоборства
Новости партнеров
Новости партнеров