Кубок Чорного моря розіграють у Севастополі

У міста великі плани щодо розвитку хокею

У цьому сезоні Севастополь прийматиме аматорський турнір Кубок Чорного моря. Про це заявив віце-президент Федерації хокею Севастополя Олександр Галкін, повідомляє "Новий Севастополь".

"До моменту відкриття Льодового палацу планується проведення турнірів, але аматорського рівня. Кубок Чорного моря буде проходити в цьому сезоні в Севастополі", - відзначив Галкін.

Відзначимо, що традиційним місцем проведення Кубку Чорного моря є Херсон.

Галкін також розповів, що у Севастополі тривають роботи зі створення професійного хокейного клубу. Однак підготувати команду до відкриття льодового палацу у місті не встигнуть.

"Є кілька потенційних кандидатів до тренерського складу. З гравцям ще ні з ким не працювали, але попереду ще більше року до наступного сезону, тому, думаю, що часу вистачить. Але перший крок - це майданчик, на якому вони повинні грати. Тому що говорити про професійну команду і повертатися на лід, на якому вони грають зараз - це неможливо", - сказав Олександр Галкін.

Нагадаємо, будівництво севастопольської льодової арени розпочалося у травні цього року в Заміській балці. На початку літа Галкін заявив про плани щодо створення севастопольської міської професійної команди, яка у перспективі братиме участь у ПХЛ.

Комментарии 0

Новости партнеров
http://inv-nets.admixer.net/dsp.aspx?rct=3&zone=f6c8cbbf-096b-4b28-b07e-757ff9e5f637&zoneInt=116§=111&site=111&rnd=210901299
Новости партнеров
Новости партнеров