матч-центр
Вчера 3 3
Сейчас 0 0
Сегодня 1 1
Завтра 0 0
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 3 3
Сейчас 0 0
Сегодня 1 1
Завтра 0 0
все
важные

Кубок Чорного моря розіграють у Севастополі

У міста великі плани щодо розвитку хокею

У цьому сезоні Севастополь прийматиме аматорський турнір Кубок Чорного моря. Про це заявив віце-президент Федерації хокею Севастополя Олександр Галкін, повідомляє "Новий Севастополь".

"До моменту відкриття Льодового палацу планується проведення турнірів, але аматорського рівня. Кубок Чорного моря буде проходити в цьому сезоні в Севастополі", - відзначив Галкін.

Відзначимо, що традиційним місцем проведення Кубку Чорного моря є Херсон.

Галкін також розповів, що у Севастополі тривають роботи зі створення професійного хокейного клубу. Однак підготувати команду до відкриття льодового палацу у місті не встигнуть.

"Є кілька потенційних кандидатів до тренерського складу. З гравцям ще ні з ким не працювали, але попереду ще більше року до наступного сезону, тому, думаю, що часу вистачить. Але перший крок - це майданчик, на якому вони повинні грати. Тому що говорити про професійну команду і повертатися на лід, на якому вони грають зараз - це неможливо", - сказав Олександр Галкін.

Нагадаємо, будівництво севастопольської льодової арени розпочалося у травні цього року в Заміській балці. На початку літа Галкін заявив про плани щодо створення севастопольської міської професійної команди, яка у перспективі братиме участь у ПХЛ.

Комментарии 0

Новости партнеров
3.15
20:30
Дзюдо. Чемпионат Украины. Ветераны. Премьера
http://n161adserv.com/vast.xml?key=733a4eb84f74cedf5c3b8162db2fd613&vastv=3.0
Новости партнеров
Новости партнеров