Новость

"Кузня" обміняла Арзамасцева на чотирьох хокеїстів

| Хоккей

Захисник перебирається до Ярославля

Нококузнецький "Металург" обміняв у "Локомотив" захисника Захара Арзамасцева, отримавши за нього від ярославського клубу чотирьох хокеїстів.

Зокрема до складу новокузнецької команди перейшли воротар Микита Ложкін, захисник Єгор Мартинов, а також нападники Максим Зюзякін і Рафаель Ахметов, які у минулому сезоні виступали за "залізничників" у ВХЛ, повідомляє офіційний сайт "Кузні".

Ложкін був основним голкіпером вехаелівського "Локомотива", він здобув 21 перемогу у 45 матчах регулярного чемпіонату, відбивши 91,8% кидків за коефіцієнта надійності "2,01".

Ахметов та Зюзякін - перший та другий бомбардири команди у регулярному чемпіонаті ВХЛ. Вони набрали 37 (12+25) та 26 (9+17) очок відповідно.

Мартинов був одним з провідних захисників "залізничників", він записав на свій рахунок 16 (1+15) очок за коефіцієнта корисності "+2".

У свою чергу Арзамасцев провів у "Кузні" чотири останні сезони, виступаючи як за "Металург" у КХЛ, так за "Кузнєцкіх Мєдвєдєй" у МХЛ. В 52 матчах регулярного чемпіонату КХЛ-2012/2013 він набрав 13 (4+9) очок за нейтрального коефіцієнта корисності.

Комментарии (0)
Новости партнеров