"Кузня" отримала нового гендиректора

І офіційно назвала ім’я нового тренера

Євген Терентьєв призначений виконуючим обов’язки генерального директора новокузнецького "Металурга", повідомляє офіційний сайт клубу.

Сергій Скрипниченко, який обіймав цю посаду раніше, покинув структуру новокузнецького хокейного клубу за взаємною згодою сторін. Терентьєв до цього часу був заступником Скрипниченка.

Також "Металург" офіційно оголосив, що з 1 травня посаду головного тренера команди обійме Олександр Китов, який протягом двох останніх сезонів очолював молодіжну команду Новокузнецька - "Кузнецькі Ведмеді". Його помічниками в "Металурзі" стануть Дмитро Пархоменко та Микола Мішин, що входили до тренерського штабу Китова у "Ведмедях".

Хто очолить новокузнецьку команду МХЛ, у клубі обіцяють повідомити найближчим часом.

Нагадаємо, що за підсумками регулярного чемпіонату КХЛ-2012/2013 "Металург" посів 10-е місце в Східній конференції, а в Кубку Надії поступився в 1/4 фіналу хабаровському "Амуру" - 1-3.

Після закінчення регулярного чемпіонату 2012/2013 головний тренер "Кузні" Анатолій Ємелін і генеральний менеджер Леонід Вайсфельд перейшли на роботу у єкатеринбурзький "Автомобіліст".

Комментарии 0

Новости партнеров
http://n130adserv.com/vast.xml?key=571d1794743ba3307184bc12cba0f4c8&zone=PRE_ROLL&vastv=3.0
Волейбол. Кубок ЕКВ. Мужчины. 1/32 финала. Барком-Кажаны (Львов) - Войводина (Нови-Сад, Сербия). Премьера
21:00
Новости партнеров
Новости партнеров