Сегодня 7 3
Завтра 13 4

Кузнєцов зупинив переможну ходу "Авангарду"

"Трактор" виграв у Омську за булітами

Влучно виконаний нападником "Трактора" Євгеном Кузнєцовим буліт приніс його команді два очки у виїзному матчі проти омського "Авангарду".

Ігровий час зустрічі, що відбулася 16 листопада у Омську, закінчився з рахунком 3:3 (1:1, 1:2, 1:0, 0:0). У господарів, які першими відкрили рахунок у зустрічі, однак потім лише наздоганяли суперника, закинутими шайбами відзначилися Георгій Пуяц (10-та хвилина), а також дублем Дмитро Сьомін (32-га та 52-га).

У складі переможців голи на рахунку Яна Біласа (18-та), Володимира Антіпова (28-ма) та Костянтина Панова (38-ма).

Таким чином, у домашньому матчі перервалася серія з п’яти перемог омської команди. Вона з 47-ма очками йде другою у Східній конференції КХЛ"Трактор" же вчетверте поспіль здобуває перемогу і, маючи у своєму активі 52 залікові бали, продовжує лідирувати на Сході.