Сегодня 5 1
Завтра 9 0

Латвійці добре почали, але росіяни виграли

Малкін оформив дубль

Збірна Росії виграла свій перший матч на чемпіонаті світу у Фінляндії та Швеції. Матч Латвія - Росія закінчився з рахунком 2:5 (1:0, 0:2, 1:3).

Латвійці першими відкрили рахунок у зустрічі, коли на 12-й хвилині Мікс Індрасіс вразив ворота Семена Варламова. Однак протягом другого періоду росіянам вдалося спочатку зрівняти рахунок, а потім і вийти вперед. Відзначились Ілля Нікулін (34 хвилина) та Євген Малкін (37).

У третьому періоду Малкін оформив дубль у поєдинку (46), а також по голу закинули Попов (51) та Кузнєцов (57). У складі латвійської команди відзначитись вдалося Даугавінсу (55).