"Лев" посунув "Донбас" на сходинку униз

Пражани розгромили "Салават Юлаєв"
22 декабря 2012г. 08:47

Празький "Лев" розгромив уфимський "Салават Юлаєв" у матчі регулярного чемпіонату КХЛ.

Поєдинок, що відбувся 21 грудня у Празі, закінчився з рахунком 6:1 (1:1, 2:0, 3:0) на користь підопічних Вацлава Сікори.

Відзначимо, що дублем у цій зустрічі відзначився новачок господарів шведський форвард Ніклас Даніельссон (17-та та 51-ша хвилини), який при цьому ще й віддав дві гольові передачі. Крім шведа також двічі вразив ворота суперників і нападник Якуб Ворачек (35-та і 58-ма хвилини). Ще по одній шайбі закинули Якуб Клепіш (35-та) і Любош Бартечко (57-ма).

Єдиний гол "Салавата" на рахунку Андрія Зубарєва (19-та).

Ця перемога дозволила "Леву" (50 очок) піднятися на сьому сходинку у турнірній таблиці Західної конференції, при цьому "Донбас" опинився на восьмій. "Салават Юлаєв" (58 очок) йде п’ятим на Сході.