матч-центр
Вчера 0 0
Сейчас 0 0
Сегодня 2 2
Завтра 2 2
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 0 0
Сейчас 0 0
Сегодня 2 2
Завтра 2 2
все
важные

"Леви" готові дати бій "Соколу"

Команда буде грати на перемогу

"Леви" не гратимуть у плей-оф, але в передостанньому для себе матчі регулярного чемпіонату - 23 лютого вдома проти "Сокола" - вони налаштовані створити сенсацію. Іншого шансу перемогти киян вже не буде.

"Настрій бойовий, відновилися, попарилися. Задача стоїть обіграти "Сокіл". "Донбас" обіграли, "Сокіл" теж по силам", - розповів капітан "Львівських Левів" Дмитро Гнатько.

"Гра починається з рахунку 0-0. Останні ж ігри ми граємо непогано, шанси у нас абсолютно рівні. Найголовніший козир "Соколу" - гра у більшості, досвід. Будемо грати на перемогу навіть в одну шайбу за хорошої гри. Головне самозадоволення від гри", - додав його напарник по команді Степан Пономарьов.

У кінці січня "Левів" очолив Владислав Єршов. На думку гравців, за місяць роботи новий головний тренер змінив гру команди на краще.

"Багато плюсів і по техніці, і по фізпідготовці, дисципліні", - вважає капітан "Левів".

Сам Єршов дивіться вже у новий сезон, коли часу реалізувати тренерську концепцію буде більше. Каже, волів би вже зараз почати підготовку до нового чемпіонату, однак попереду ще втішний плей-оф, де гратимуть команди, які посіли місця з 5-го по 8-ме. В цьому турнірі "Леви" вже вважатимуться головними фаворитами.

Комментарии 0

Новости партнеров
3.15
15:10
Телемагазин
http://n161adserv.com/vast.xml?key=733a4eb84f74cedf5c3b8162db2fd613&vastv=3.0
Новости партнеров
Новости партнеров