"Суперника потрібно бити!" "Леви" атакували чемпіонів

Пономарьов вирішив довести право на перемогу

Львівські "Леви" вийшли на повторний матч з чинним чемпіоном України "Донбасом-2" з наміром перемагати і одразу продемонстрували це супернику під час гри, заявив білоруський нападник львів’ян Степан Пономарьов.

"Ми зосередилися більше на обороні та на грі на контратаках. І чекали на свій момент, на свій час - на контратаку чи на видалення суперника. Але найголовніше - величезна самовіддача хлопців під час гри у обороні. Дали зрозуміти супернику, що ми вийшли перемагати"
, - наголосив гравець.

Щодо кількох бійцівських поєдинків (відео дивіться нижче), які спалахнули наприкінці першого періоду, та виявленої самим Пономарьовим грубості, то хокеїст заявив наступне:

"Які емоції?! Це хокей. Я думаю, що всі гравці, які сиділи на лаві штрафників, вчинили абсолютно вірно в усіх ситуаціях. Це хокей, тут не можна давати себе ображати, давати ображати воротаря. Потрібно було дати зрозуміти супернику, що ми сьогодні вийшли перемагати, а для цього суперника потрібно бити... Ну, у усіх значеннях цього слова"
.

Нагадаємо, що 23 жовтня "Леви" удома перемогли "Донбас-2" з рахунком 5:3. У попередній грі цих двох команд, яка відбулася 21 жовтня, перемогу святкували донеччани (9:6).

Комментарии 0

Новости партнеров
http://inv-nets.admixer.net/dsp.aspx?rct=3&zone=f6c8cbbf-096b-4b28-b07e-757ff9e5f637&zoneInt=116§=111&site=111&rnd=210901299
Смешанные единоборства
10:00
Новости партнеров
Новости партнеров