Новость

"Леви" підписали "бійця" з Фінляндії

| Хоккей

Команда підсилилася перед виїзним турне

Львівські "Леви" вирішили підсилитись перед першою виїзною серією у новому сезоні.

З командою підписали угоди нападник Олександр Плющов, захисники Дмитро Осипов та Іро Мантюля та воротар Олександр Полукєєв, повідомляє прес-служба львів’ян.

Росіянин Полукєєв попередній сезон провів у складі іжевської "Іжсталі" та пензенського "Дизеля" у ВХЛ, де зіграв у 40 поєдинках, у "Іжсталі" його коефіцієнт надійності склав 90%, а у "Дизелі" - 93%. На початку літа голкіпер перейшов до складу новоутвореного клубу ВХЛ "Кубань" з Краснодарська.

Співвітчизник Полукєєва Плющов прийшов до "Левів" з "Іжсталі". У минулому сезоні він відіграв у ВХЛ 36 поєдинків, набрав 14 (7+7) очок. Раніше виступав за "Металург", "Сибір", "Спартак" та "Сєвєрсталь" у російській Суперлізі.

Осипов - також представник російського хокею. У сезоні-2011/2012 не виступав, а до цього грав у складі "Кристала", який виступає у ВХЛ. Взяв участь у 56 поєдинках, відзначився 22 (7+15) заліковими очками.

Мантюля - громадянин Фінляндії. Минулий сезон захисник розпочинав у третій за силою фінській лізі в складі клубу "Ламаріт", зігравши у 11 поєдинках та набравши 5 (2+3) очки. По ходу сезону Мантюля опинився у французькому "Шоле", за який зіграв у семи поєдинках і віддав дві результативні передачі. Відзначимо, що у 16 офіційних іграх минулого сезону фін заробив 173 штрафні хвилини.

Комментарии (0)
Новости партнеров