Завтра 4

"Леви" впевнено перемогли "Компаньйон"

Павло Поправка записав до свого активу дубль
11 октября 2012г. 20:58

Столичний "Компаньйон-Нафтогаз" на власній арені у матчі регулярного чемпіонату ПХЛ поступився львівським "Левам".

Поєдинок, що пройшов 11 жовтня на АТЕКу, завершився з рахунком 4:2 (1:0, 1:1, 2:1) на користь гостей.

Шайби у складі "Компаньйону" закинули Віталій Гаврилюк (22-га хвилина) та Юріс Шталс (59). "Леви" відповіли дублем Павла Поправки (38 і 49) і влучними кидками Олександра Плющева (14) та Степана Пономарьова (55), який відзначився у більшості.

Зазначимо, що вже на 10-ій хвилині зустрічі львів’янин Кирило Громов заробив дисциплінарний штраф (5+20) за поштовх суперника на борт, і, судячи з усього, пропустить наступний матч своєї команди.

Нагадаємо, що попередній поєдинок між цими командами у регулярному чемпіонаті, що пройшов 9 жовтня, завершився перемогою "Компаньйону" з рахунком 5:3.