Завтра 2

Лідери Сходу КХЛ впевнено перемагають

Вершина турнірки залишилась без змін
02 ноября 2012г. 18:43

Хокеїсти магнітогорського "Металурга" здобули четверту поспіль перемогу у матчі чемпіонату КХЛ.

Поєдинок проти чеховського "Витязя", що пройшов 2 листопада у Магнітогорську, закінчився з рахунком 4:1 (0:0, 1:1, 3:0) на користь господарів льоду.

"Витязь" першим розмочив рахунок у матчі, коли на 38-й хвилині закинув Антон Корольов. Однак вже за хвилину Дмитро Казіонов рівновагу відновив. А три голи у третьому періоді у виконання Віктора Антіміна (41-а хвилина), Євгена Малкіна (45-а) та Сергія Мозякіна (55-а) вирішили долю матчу на користь господарів.

У іншому матчі п’ятниці четверту поспіль перемогу здобув і "Авангард". Хокеїсти з омської команди на виїзді переграли ханти-мансійську "Юґру" з рахунком 2:0 (0:0, 0:0, 2:0). Вирішальну шайбу на 57-й хвилині закинув Дмитро Сьомін, якому асистували Олександр Фролов та Сергій Костіцин. А вже в останні секунди зустрічі Олександр Попов відправив ще одну шайбу вже у порожні ворота, встановивши остаточний рахунок матчу.

Здобув перемогу і лідер Східної конференції КХЛ челябінський "Трактор", який удома впорався з череповецькою "Сєвєрсталлю" з рахунком 3:1 (0:1 2:0 1:0). У господарів дублем відзначився Станіслав Чистов (33-я та 51-а хвилини), і одну шайбу на свій рахунок записав Дмитро Рябикін (22-а). Єдиний гол "Сєвєрсталі" забив Ігнат Земченко (2-а).

Таким чином, усі головні претенденти на лідерство на Сході набрали по три очки, і вершина турнірної таблиці конференції змін не зазнала: перший "Трактор" (47 очок), другий - "Авангард" (44), третя - "Магнітка" (47).