Лідери Заходу КХЛ стартували у плей-оф з перемог

Поступився лише "Локомотив"

Троє з чотирьох лідерів Західної конференції КХЛ за підсумками регулярного чемпіонату 20 лютого здобули перемоги у перших матчах 1/8 фіналу Кубка Гагаріна.

Пітерський СКА з мінімальним рахунком 1:0 і лише у овертаймі вирвав перемогу у підмосковного "Атланта". Автором переможної шайби став Патрік Торесен (63:42).

У свою чергу московські "армійці" так само лише у овертаймі вирішили на свою користь долю матчу з празьким "Левом". ЦСКА здобув перемога з рахунком 3:2ОТ (1:0, 0:1, 1:1, 1:0). У складі переможців голи на рахунку Ігоря Радулова (11:28), Олега Кваши (45:57) та Якова Рилова (74:34). У пражан закинутими шайбами відзначились Петр Врана (24:00) і Міхал Репік (55:17).

Найбільш переконливого результату у стартовому матчі серії досягнув чинний володар Кубка Гагаріна московське "Динамо". Підопічні Олега Знарка закінчили поєдинок проти братиславського "Слована" з рахунком 5:1 (2:0, 1:1, 2:0). Серед них голами відзначились Олексій Цвєтков (08:29), Денис Мосальов (17:51), Роман Дерлюк (33:41) та Якуб Петружалек, який оформив дубль (47:14, 50:56). Словаки відповіли єдиною шайбою Міхала Вондрки (26:39).

А от ярославський "Локомотив", який закінчив регулярку на четвертій сходинці, удома з рахунком 1:2 (1:0, 0:1, 0:1) поступився "Сєвєрсталі", яка фінішувала рядком нижче. Рахунок у зустрічі та й в усьому нинішньому плей-оф КХЛ відкрив Олексій Калюжний (01:26). Втім череповчани відповіли шайбами Геннадія Столярова (26:22) і Вадима Шипачова (54:20).

Відзначимо, що сьогодні у плей-оф стартують у команди Східної конференції. "Ак Барс" зіграє з "Нєфтєхіміком", "Авангард" - з "Сибіром", "Трактор" - з "Барисом", а магнітогорський "Металург" - з "Салаватом Юлаєвим".