01 ноября 2012г. 10:10

Нападник ЦСКА Олександр Радулов уникнув операції на травмованому коліні, повідомляє прес-служба клубу.

У неділю капітан московських "армійців" пройшов поглиблене, за результатами якого консиліум лікарів ухвалив рішення, що поки операційне втручання Радулову не потрібне.

"Поки хокеїстові прописане обмеження тренувальних навантажень терміном на 10 днів. У Саші діагностовано ушкодження медіальної зв’язки правого колінного суглоба і сильний удар зап’ясткового суглоба правої руки. Рішення про необхідність операції прийнято не було", - повідомив головний лікар ЦСКА Олексій Огородов.

Нагадаємо, що Радулов травмувався на 23-й хвилині матчу з хабаровським "Амуром" (6:2). Нападник пішов у жорсткий пресинг в чужій зоні, в боротьбі із захисником суперників упав на лід і врізався у борт.

Після надання першої допомоги Радулов повернувся на лід, провів кілька змін і навіть асистував Якову Рилову, коли закидав шосту шайбу. Але у другій перерві був змушений однак виїхати з арени на первинне медобстеження.