"Локомотив" понесе чергову втрату

"Атлант" покинув старожил клубу

Захисник ярославського "Локомотива" Дмитро Куликов прийняв рішення продовжити свою кар’єру за океаном, повідомляє "Ярославський спорт".

Незважаючи на завершення локауту в НХЛ, Куликов мав можливість залишитися у "Локомотиві", оскільки наразі не має діючого контракту з жодним з клубів НХЛ і є обмежено вільним агентом. Керівництво "залізничників" було зацікавлене у послугах Куликова.

За словами джерела, близького до ярославському клубу, у Куликова на даний момент є пропозиція з-за океану і усна домовленість з одним з клубів НХЛ. Переговори вступили у вирішальну фазу, і найближчим часом очікується підписання контракту.

Напередодні після закінчення матчу "Локомотив" - "Динамо" Мінськ (4:1), Семен Варламов, Артем Анісімов та Дмитро Куликов зайшли до роздягальні "Локомотива" і попрощалися з колишніми одноклубниками.

Відзначимо, що за ярославську команду Куликов зіграв у 22 матчах чемпіонату КХЛ, а його коефіцієнт корисності становив "-8".

Замінити Куликова у "Локомотиві" зможе Максим Семенов, який протягом семи сезонів грав у захисті підмосковного "Атланта". В обмін на Семенова до "Атланту" повертається форвард Олег Яшин, який виступав з 2009 по 2011 рік за молодіжну команду "Митищинські Атланти", повідомляє прес-служба клубу.

Комментарии 0

Новости партнеров
http://n130adserv.com/vast.xml?key=571d1794743ba3307184bc12cba0f4c8&zone=PRE_ROLL&vastv=3.0
Новости партнеров
Новости партнеров